العربية | ENG

Fuar alanında standımızı ziyarete gelen sayın İstanbul valisi ve kamu idarecilerinin ziyaretleri.


 

 

İnşaat alnımızı ve satış ofisimizi ziyarete gelen yatırımcı Nijeryalı misafirlerimiz.


 

 

 

 

 

Lansman Fotoğraflarımız


 

 

YABANCI KOMŞULAR GELİYOR

 

 

İstanbul başta olmak üzere Anadolu’nun çeşitli yerlerinde yapılan konut projelerine yabancı ilgisi her geçen gün artıyor. Mütekabiliyet yasası her gündeme geldiğinde satış ofislerinin telefonları çalıyor. Gayrimenkul şirketleri ise gerek yurtdışında kurdukları ofisler gerekse kendi bünyelerindeki uluslararası satış departmanlarıyla talebi arttırmak için çalışıyor. Pek çok proje yasanın çıkmasıyla birlikte yabancı komşularını bekliyor.

 

 

World Consumer Academy World  


 
5. Avrupa Birliği Kalite Ödülleri Hollanda’nın başkenti Amsterdam’daki Marriott Hotel’de düzenlenen programda dağıtıldı.

 

TÜRK – KÖRFEZ KONGRESİ’NDE YOĞUN İLGİ
Türkiye’de düzenlenen Türk - Körfez Gayrimenkul ve Yatırım İşbirliği Kongresi’nin katılımcıları arasında yer alan Ersa İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Helim Kurt; “Türkiye’de gayrimenkul çok kıymetlidir ve kazandırır. Geçen yıl 2,5 trilyon dolarlık
Arap fonları ve sermayesinden Türkiye sadece 30 milyar dolarlık pay alabildi, daha çok Arap sermayesini Türkiye’de görmek istiyoruz.” dedi. 
 

 
ARAP İŞADAMLARI 150 DAİRE İÇİN ANLAŞTI

Kongreye katılan Arap işadamları tarafından yoğun ilgi gören Samsun Towers’ın satış ofisine yapılan ziyarette 150 dairenin ön satışı yapıldı. Yabancı yatırımcılardan yoğun ilgi gören projenin %65’i sahiplerini buldu.
 


E-Bülten Kayıt Olun Haberleri Alın